جدیدترین هدفون های بی سیم اصلی سونی در صورت کاهش هزینه های موجود ، می توانید هر جنبه ای از محصولات شاخص را در فضای حذف صدا افزایش دهید.

WF-1000XM3 2019 کوچک سازی چشمگیر بسیاری از فناوری های به کار رفته در جعبه های کاهش نویز فعال اندازه کامل سونی بود.  اما در سالهای پس از محصولات رقابتی اپل ، بوز و دیگران ظاهری زیبا و راحت تر ارائه می دادند ، حتی اگر نمی توانستند سونی را برای ANC لمس کنند.  سونی با مدل WF-1000XM4 450 دلاری جدید به دنبال بازگشت به بالای توده است.

WF-1000XM4 به هیچ وجه کوچک نیستند ، اما مانند یک جفت هدست بلوتوث مانند گوشی قبلی از گوش شما آویزان نیست.

برداشت اول این است که این جوش های بسیار خوبی هستند ، با روکش بافتی از پوسته ها و درگاه های فی ، مشابه جواهرات.  آنها در رنگهای آشنای 1000X از مشکی و مسی یا بژ و برنجی ، کمی کوچکتر و سبک تر از WF-1000XM3 در دسترس هستند و تاپ های فوم جدید ، همراه با طرح گرد ، کاملاً بدون قرار گرفتن در گوش جا می شوند.  آنها همچنین واتروفوپ IPX4 هستند.

از همه مهمتر ، این بهترین جوش های بی سیم واقعی هستند که تاکنون آزمایش کرده ام.  باس عمیق و غنی است ، میانه ها تمیز و دقیق هستند و بافت همه چیز از مجموعه های صوتی گرفته تا گیتارهای تحریف شده سنگین عالی است.

WF-1000XM4 از پروتکل بلوتوث LDAC سونی پشتیبانی می کند ، که در صورت اتصال خوب سرعت انتقال بی سیم را بهبود می بخشد ، بنابراین می تواند منجر به وضوح بیشتری شود ، اما پشتیبانی از aptX وجود ندارد ، بنابراین فقط با استفاده از تلفن های خاص آندروید از این مزیت بهره مند می شوید.  با این وجود ، من یک گوشی پیشرفته Oppo با پشتیبانی LDAC و همچنین یک گلکسی سامسونگ و یک آیفون اخیر را آزمایش کردم ، جایی که اتصال به AAC کاهش یافت و کاملاً مستقل به نظر می رسید.

WF-1000xM4 به راحتی حمل و نقل عمومی پر سر و صدا را خفه می کند.

من فکر کردم اتصال بلوتوث به طور کلی عالی است ، اگرچه خوب است که به طور همزمان به دو دستگاه متصل شوید ، همانطور که برخی از رقبا می توانند.  در حال حاضر پشتیبانی از فن آوری های جفت سازی سریع مربوطه بین Google و Microsoft وجود دارد که باعث می شود اتصال به تلفن Android جدید یا رایانه ویندوز کاملاً بدون درد باشد.

اگرچه این بار هم جوانه ها و هم جعبه کوچکتر هستند ، عملکرد باتری بهتر از قبل است.  با روشن شدن میزان نویز ، هشت ساعت شارژ مداوم موسیقی دریافت می کنید و جعبه (که تقریباً نیمی از اندازه جعبه WF-1000XM3 برای چشم من است و اکنون از شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می کند) از سه بار شارژ 24 ساعته پشتیبانی می کند .  خاموش کردن ANC تا 36 ساعت طول خواهد کشید.

و صحبت از ANC ، قدرت آن نسبت به AirPods Pro اپل بسیار قدرتمندتر است و تقریباً همان انعطاف پذیری را دارد که در هدفون WH-1000XM4 سونی از گوش خود دارید.  به راحتی می تواند قطار یا فن پر سر و صدا دفتر را خفه کند ، با قابلیت وارونه سازی و خفه کردن صدای باد (به ازای دوام باتری) ، و با لمس یا نگه داشتن جوانه چپ می توانید حالت محیط را فعال کنید تا آنچه را که در اطراف اتفاق می افتد بشنوید شما.  با استفاده از برنامه سونی ، حتی می توانید این را در مقیاس 20 نمره تنظیم کنید یا آن را تنظیم کنید تا فقط از صداها رد شود.

هدفون سونی کیفیت صدا و تاج حذف نویز را بازیابی می کند

، ,  ,های ,سونی ,wf ,پشتیبانی ,می کند ,بی سیم ,wf 1000xm4 ,می توانید ,wf 1000xm3
مشخصات
آخرین جستجو ها